Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny przedstawiciel Handlowy

Dział: Sprzedaż Miejsce pracy: Chorzów

Słowo wstępu o stanowisku:

Rola regionalnego przedstawiciela handlowego leży w sercu firmy Intermop Sp. z o.o.. Jest to praca, której rezultaty można zobaczyć każdego dnia. Jako Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż szerokiego portfolio asortymentu firmy na swoim podległym terenie.

Spotykając się codziennie z naszymi klientami, w dynamicznym środowisku pracy będziesz stale podnosił/a swoje umiejętności, stosując najlepsze praktyki rynku FMCG w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Będzie to miało realne przełożenie na wyniki oraz na budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu, relacji z klientami. Wraz z zespołem -wspierających się wzajemnie profesjonalistów - będziesz rozwijać się w dynamicznym, wymagającym, ale przede wszystkim satysfakcjonującym środowisku pracy.

Co oferujemy:

· Jasną wizję rozwoju zawodowego,

· Narzędzia niezbędne do pracy (min. auto),

· Szeroki system szkoleń,

· Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań,

· Szereg benefitów pozapłacowych.

Główne obowiązki na stanowisku:

· Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży,

· Codzienne spotkania z klientami współpracującymi

· Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych,

· Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych,

· Skutecznie prowadzenie procesów negocjacyjnych (zasada Win-Win),

· Efektywne zarządzanie sprzętem firmowym, skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy u nowo pozyskanych klientów,

· Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem,

· Regularne przedstawianie klientowi rezultatów podjętych wspólnie działań,

· Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze współpracownikami wspierające atmosferę, współpracy i chęci wspólnego osiągania sukcesów.

Podstawowe wymagania:

· Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

· Znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,

· Nastawienie na rezultat,

· Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności,

· Umiejętność obsługi komputera (MS Office),

· Prawo jazdy kat. B,

· Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Asystentka/Asystent ds. handlowych ·

Pełny etat · Typ umowy: Umowa o pracę

Firma Intermop sp. z o.o. zlokalizowana w Chorzowie poszukuje pracownika na stanowisko Asystentka/asystent ds. handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

· bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

· wykształcenia wyższego

· łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji,

· dynamizmu oraz zaangażowania ukierunkowanego na osiąganie wyznaczonego celu,

· samodzielności, sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

· wysokiej kultury osobistej,

· znajomości MS Office.

Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.

· poszukiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych,

· prowadzenie korespondencji handlowej,

· budowanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z kontrahentami,

· prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnej z systemem jakości.

Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· pracę w młodym i ambitnym zespole,

· miłą atmosferę pracy,

· możliwości rozwoju zawodowego.

UWAGA !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@intermop.pl (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą:

„Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez spółkę Intermop Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest Intermop Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Pl. Św Jana 30 oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres firmy."